Kylätalot

Konnuslahden MKS talo (Salmenlinna)

Osoite: Vehmersalmentie 309, 79100 Leppävirta
Varaukset:
Sirpa Mikander
Puh. 040 753 3467, ”Tilat eivät ole vuokrattavissa talvikaudella 2015-2016.” 
Konnuslahden maa- ja kotitalousseura ry >>
Konnuslahden Kyläyhdistys ry >>

Kotalahti-talo

Osoite: Laitilanniementie 10, 79140 Kotalahti
Varaukset:
Irma Tavast
Puh. 040 553 2321
kotalahti.kylayhdistys@gmail.com
Kotalahden Kyläyhdistys ry >>

Kurjalan kyläseuran Talo

Osoite: Kurjalanrannantie 1214, 79255 Kurjala
Varaukset:
Jari Markkanen
Puh. 040 574 0562
markkanen695@gmail.com
Kurjalanrannan Kyläseura ry >>

Lekottajantupa

Osoite: Reinikkalantie 6, 79150 Konnuslahti
Varaukset Reijo Puroranta
p. 040 777 0333
puro.ranta@gmail.com
Länsi-Saamainen - Reinikkalan kyläyhdistys ry >>

Moninmäen MKS:n talo

Osoite: Moninmäentie 152, 79230 Moninmäki
Varaukset:
Jaakko Nissinen
Puh. 0400 286 114
juakko.nissinen(a)gmail.com
Moninmäen Maa- ja Kotitalousseura ry

Mustinmäki-talo

Osoite: Mustinmäentie 83, 79100 Leppävirta
Varaukset:
Henna Tiitinen
Puh. 050 512 2835
htiitinen@gmail.com
Mustinmäen Maa- ja Kotitalousseura ry >>

Niinimäen Seurapirtti

Osoite: Niinimäentie 239, 79410 Niinimäki
Varaukset:
Mirja Kupiainen
Puh. 040 723 8873
Auli Mecklin
Puh. 044 572 4368
auli.mecklin@pp.inet.fi
Niinimäen Maa- ja Kotitalousseura ry

Näädänmaan kylätalo

Osoite: Näädänmaantie 239, 79330 Näädänmaa
Varaukset:
Raija Ikonen
Puh. 040 567 2275
raija.ikonen@pp.inet.fi
Näädänmaan kyläseura ry

Paukarlahden Nuorisoseuran talo

Varaukset:
Jukka Laitinen
Puh. 040 556 7590 tai
Helena Savolainen
Puh. 044 331 2812
Paukarlahden kyläyhdistys ry

Salmitalo

Osoite: Heinävedentie 2700, 79100 Leppävirta
Varaukset:
Annikki Malkki
Puh. 050 521 5957
malkki0706@gmail.com
Soinilansalmen kyläyhdistys ry >>

Sarkamäki-Saahkarlahti kylätalo

Osoite: Rauhamäentie 1315, 78200 Varkaus
Varaukset:
Marja-Leena Jolkkonen
Puh. 040 016 5003
mljolkkonen@msn.com
Sarkamäki-Saahkarlahti kyläyhdistys ry

Seurala

Osoite: Sorsakoskentie 12, 79130 Sorsakoski
Varaukset: Sorsakosken kyläyhdistys ry
Puh. 044 230 3582
Sorsakosken kyläyhdistys ry >>